Zaposlitev

Zaposlitev2020-07-15T11:26:36+00:00

Zaradi nenehnega uvajanja novih tehnologij in širjenja poslovanja vedno iščemo nove sodelavce, ki želijo nadgraditi svojo kariero, si pridobiti nova znanja in so pripravljeni na nove izzive. Cenimo pripravljenost na sodelovanje, natančnost, zanesljivost in zavezanost k izboljšavam. Vabimo Vas, da se nam pridružite in Vam omogočimo nove priložnosti tako v osebnostnem kot tudi poklicnem razvoju. Dobro opravljeno delo cenimo in pošteno nagradimo. Vaše cenjene ponudbe pošljite na naslov podjetja ali na e-mail info@metalid.si.

ZAPOSLIMO CNC OPERATERJE ZA DELO NA REZKALNEM CENTRU

Opis delovnega mesta
– Delo na CNC 3-os. ali 5-os. stroju DMG;
– poznavanje krmilnika Siemens ali Heidenhein;
– nastavitve strojev z vnaprej pripravljenimi programi;
– priprava stroja za delo in umerjanje orodij;
– vpisovanje tehnične in delovne dokumentacije;
– branje načrtov za izdelavo izdelkov;
– izdelava zahtevnejših izdelkov;
– programske korekcije;
– izvajanje meritev v skladu z načrti in
– ostala dela po navodilu nadrejenega.

Kaj pričakujemo
– Zaželena je IV. ali V. stopnja izobrazbe strojne smeri;
– izkušnje z delom na rezkalnem CNC stroju;
– znanja branja načrtov iz področja strojegradnje in orodjarstva;
– natančnost, odgovornost, samoiniciativnost in
– zaželeno pogovorno znanje angleškega ali nemškega jezika.

Kaj nudimo
– Možnost takojšnje zaposlitve za nedoločen čas s trimesečno poizkusno dobo;
– dvoizmensko delo;
– številne ugodnosti za zaposlene;
– možnost nenehnega učenja in razvoja;
– zanimivo delo v dinamičnem okolju, ki nudi pogoje za osebno ter strokovno rast v vrhunskega strokovnjaka;
– sodelovanje pri razvijanju inovativnih rešitev in
– delo v strokovno podkovanem kolektivu in urejenem podjetju.

Razpisi za prosta delovna mesta v naši orodjarni so objavljeni tudi na našem Facebook profilu.